برق هوشمند ساختمان

هوشمند سازی برق ساختمان

برق هوشمند ساختمان چیست ؟

توضیح برق هوشمند ساختمان، شاید دیگر خسته شده باشید از اینکه برای خاموش کردن چراغ یک اتاق باید از جایتان بلند شوید به اتاق موردنظر بروید چراغ را خاموش کنید و برگردید. خیلی خوب می شود اگر از همان جایی که نشسته ایم بتوانیم چراغ هر اتاق یا هر قسمت از خانه را که خواستیم خاموش کنیم.

شاید یک شب قصد برگشتن به منزل را نداشته باشید و نخواهید همسایه ها یا دیگران متوجه نبودن شما در منزل بشوند. در چنین شرایطی چه خوب می شود اگر بتوانید هرجایی که هستید از راه دور چراغ های خانه را روشن یا خاموش کنید.

بله همه ی این ها ممکن است با داشتن سیستم برق هوشمند برای ساختمان.

شاید بپرسید چطور ممکن است؟ با داشتن یک تلفن همراه و اینترنت، از راه دور و از هر جایی می توانید سیستم روشنایی منزل خود را کنترل کنید و چراغ ها را خاموش و روشن کنید.

روزی دست پیدا کردن به این تکنولوژی رویای بشر بود اما امروزه هوشمندسازی این رویا را به واقعیت تبدیل کرده است.

علاوه بر برق ساختمان امروزه تکنولوژی هوشمندسازی برای کل ساختمان به کار می رود. شما می توانید کل ساختمان خود را هوشمند کنید و تمام وسایل منزل خود را با این روش از طریق یک تلفن همراه، تبلت یا ابزارهای دیگر کنترل کنید.

 خدمات برق هوشمند ثامن نور

خدمات برق هوشمند ساختمان در ثامن نور به صورت اصولی و با در نظر گرفتن مسائلی مانند ایمنی، راحتی افراد منزل، کیفیت و زیبایی انجام می شود. افراد متخصص و حرفه ای و مجرب که در این زمینه تحصیلات و مهارت لازم را دارند به عنوان تیم متخصص ثامن نور امور مربوط به برق هوشمند ساختمان را انجام می دهند. می توانید با خیال راحت و آرامش خاطر کار را به دست متخصصان ما بسپارید و از تماشای نتیجه ی کار لذت ببرید. در ادامه خدمات ثامن نور را بررسی می کینم.

هوشمندسازی ساختمان ثامن نور
هوشمند سازی ساختمان ثامن نور

سیم کشی کامل

سیم کشی ساختمان از چند جهت حائز اهمیت می باشد :

  •  از نظر میزان ایمنی

اگر در سیم کشی ساختمان نکات ایمنی رعایت نشود ممکن است باعث ایجاد خطراتی مانند آتش سوزی در ساختمان بشود. حدود 35% از آتش سوزی های سالیانه بخاطر نبودن ایمنی در سیم کشی ساختمان است.

  • از نظر راحت بودن در هنگام استفاده

اگر سیم کشی به صورت اصولی و درست انجام نشود ممکن است شما مجبور باشید هر موقع می خواهید از پریز استفاده کنید و جارو یا سشوار را روشن کنید مبل، کمد یا تخت را کمی جابجا کنید. نگران می شوید و فکر می کنید که دکوراسیون منزل را بد چیده اید اما اشتباه می کنید. مشکل از شما نیست بلکه سیم کشی برق ساختمان غیراصولی و توسط نیروی غیرمتخصص انجام شده است.

  • از نظر زیبایی

برق کشی ساختمان نباید به شکلی باشد که در ساختمان مشخص باشد و زیبایی منزل شما را کم کند. برق کشی باید تا جایی که امکان دارد به صورت مخفی بوده و از زیبایی ساختمان نه تنها کم نکرده بلکه بر آن بیفزاید.

تیم حرفه ای و متخصص ثامن نور تمام موارد فوق را در هنگام طراحی و اجرای کابل کشی برق ساختمان در نظر گرفته و لحاظ می کنند.

طراحی و اجرای برق ساختمان ثامن نور
طراحی و اجرای برق ساختمان ثامن نور

راه اندازی و نصب کامل

بعد از سیم کشی نوبت به راه اندازی و نصب تجهیزات مربوطه می رسد. تجهیزات در زیبایی ساختمان شما بسیار تاثیرگذار است. انتخاب مدل و طرح تجهیزات با سلیقه ی مشتری عزیزمان انجام می شود. البته ثامن نور بهترین و به روزترین پیشنهادها را در این زمینه به شما ارائه می دهد و انتخاب نهایی را به شما واگذار می کند. در نهایت اقدام به نصب آن ها می کند.

پس از نصب سیستم کاملا تست و ارزیابی می شود تا از سالم بودن کل برق کشی ساختمان اطمینان کامل حاصل بشود و سپس به مشتری تحویل داده می شود.

امیدوارم با مطالعه ی مطلب فوق اطلاعات لازم در مورد برق هوشمند ساختمان را دریافت کرده باشید. هدف ما ایجاد رضایت، آرامش و امنیت برای شما با ارائه ی بهترین خدمات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *