تعمیر تلفن سانترال در اصفهان

تعمیرتلفن سانترال دراصفهان

روش تعمیر تلفن سانترال

در مقاله تعمیر تلفن سانترال در اصفهان می خوانیم که نحوه ی تعمیرات تلفن سانترال شامل دو قسمت می باشد :

1) برطرف کردن مشکلات و ایرادات سخت افزاری برد باکس سانترال

2) برنامه ریزی آی سی های (IC) دستگاه

تعمیر سانترال
تعمیر تلفن سانترال در اصفهان

تعمیرات سخت افزاری سانترال در اصفهان

یکی از رایج ترین دلایل خرابی مرکز تلفن نوسانات برق می باشد. این نوسانات آسیب مستقیم و جدی بر روی برد ها و چیپ های الکترونیکی وارد می کند. اگر خرابی و اشکالی در سیستم به وجود آمد بهتر است کارشناس فنی به وسیله ی تجهیزات مخصوص خود تمامی قطعات را بررسی کرده و سالم بودن آنها را تایید کند. در بیشتر مواقع با اصلاح کابل برق همه ی مشکلات بر طرف می شوند و بعضی مواقع هم بایستی همه دستگاه به نمایندگی مربوط به خودش فرستاده شود تا تیم تعمیرات آن را درست کنند. مدت زمان لازم برای تعمیرات به دستگاه، مدل و میزان آسیب وارد شده بستگی دارد و متفاوت است.

تعمیر سانترال در اصفهان
تعمیر سانترال در اصفهان

تعمیرات نرم افزاری سانترال در اصفهان

تلفن سانترال با برق یکسری امکانات را به کاربر خود ارائه می دهد. ارائه ی این امکانات نیز بر مبنای سیستم های مخابراتی می باشد.  برای اینکه سانترال بتواند این خدمات را ارائه بدهد نیاز به وجود یکسری نرم افزار های مربوطه نیز دارد. این نرم افزارها عبارتند از :  نرم افزار کالرآیدی ، نرم افزار ضبط مکالمات، نرم افزار گزارش گیری سانترال و غیره. همه موارد بیان شده و مواردی از این قبیل به صورت کدهای مشخص در سانترال تعریف شده اند. هر کدام از آنها عملکرد خاص خود و هم چنین روشی منحصربه فرد برای تغییرات دارند. بعضی مواقع تمایل برای اعمال تغییرات دلیل این است که مالک سانترال وارد حساب کاربری خود می شود.

در این شرایط عدم آشنایی کافی ممکن است باعث خرابی در سیستم شود. حتی بعضی مواقع از یاد بردن کلمه عبور سانترال عواقبی دارد که حتما باید به دست کارشناس فنی اصلاح شود. برای اصلاح موارد فوق حضور کارشناس در محل نیاز است. این مشکلات نیز با توجه به حساسیت کار فرق دارند. بعضی مواقع هم باید برای اصلاح موارد سانترال را فرمت کرد.  پیشنهاد می شود برای نصب تلفن سانترال هم از نیروی متخصص کمک بگیرید.

عیب یابی سانترال در اصفهان

 از کار افتادن سیستم ،عدم مدیریت مناسب بخاطر هرج و مرج در تماس ها و … از حداقل آسیب های وارد شده به هر مجموعه در صورت خراب شدن سانترال می باشد. به شما پیشنهاد می کنیم که به صورت دوره ای ولتاژ برق مجموعه خود را بررسی کنید و حتما از سیستم های کنترل کننده ولتاژ استفاده کنید. بکارگیری این ابزار و تجهیزات در افزایش طول عمر محصولات مورد مصرف تاثیر زیادی دارد و از وقوع مشکلاتی در سازمان جلوگیری می کند. هم چنین درخواست بازدید دوره ای برای نظارت عملکرد کمی و کیفی تجهیزات و بررسی میزان سلامت قطعات نیز زیاد سفارش می شود. هزینه های کوچک جهت بازدید از تجهیزات مقرون به صرفه تر است نسبت به ضررهای بالای مالی و یا خدایی نکرده جانی که در زمان وقوع باید بپردازید.

عیب یابی سانترال در اصفهان
عیب یابی سانترال در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *