تعمیر قفل دیجیتال در اصفهان

تعمیر قفل دیجیتال در اصفهان

تعمیر انواع قفل دیجیتال در اصفهان

ممکن است قفل دیجیتال شما خراب شود و به هر دلیلی نیاز به تعمیر قفل دیجیتال در اصفهان یا هرجای دیگری پیدا کنید. در مورد مواجه شدن با مشکلات احتمالی قفل دیجیتال، مرحله اول تشخیص درست مشکل و برطرف کردن عیوب پیش آمده است. اگر مشکل را به درستی تشخیص ندهید قادر به برطرف کردن آن نخواهید بود. در این صورت ممکن است نه تنها مشکل برطرف نشود بلکه مشکلی هم به مشکلات اضافه شود. به همین دلیل توصیه می شود که برای تشخیص و حل مشکلات قفل خود از نیروی متخصص استفاده کنید تا با مشکلات بیشتری مواجه نشوید و به نتیه دلخواه خود برسید.

در هنگام خرید قفل دیجیتال به چند نکته توجه کنید :

1- قفل دارای گارنتی باشد

2- مجموعه ای که قفل را از آن جا تهیه میکنید خدمات پس از فروش یا خدمات نصب قفل دیجیتال را نیز ارائه دهد.

تعمیر قفل دیجیتال
تعمیر قفل دیجیتال

اگر قفل شما ضمانت نامه داشته باشد در صورت بروز مشکلاتی که خودتان برای قفل به وجود نیاورده باشید می توانید قفل را به طور کامل با یک قفل سالم عوض کنید.

ممکن است مدت ضمانت شما به پایان رسیده باشد یا اینکه خرابی شما از نوعی باشد که شامل گارانتی نشود. در این صورت می توانید با خدمات پس از فروش مجموعه تماس بگیرید یا از نیروهای متخصص دیگر در جای دیگری برای تعمیر قفل خود استفاده کنید.

هزینه تعمیر قفل دیجیتال در اصفهان

بستگی به نوع مشکلی که پیش آمده است هزینه تعمیر قفلتان متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از هزینه ی تعمیر قفل خود می توانید با ما تماس بگیرید تا قفل شما را بررسی کنیم و سپس به شما بگوییم که هزینه تعمیر آن چقدر می شود.

شماره تماس تعمیر قفل دیجیتال در اصفهان
شماره تماس تعمیر قفل دیجیتال در اصفهان

مزایای قفل دیجیتال اصفهان

  • کنترل از راه دور :

اگر مدیر یک مجموعه هستید می توانید ورود و خروج افراد و کارمندان را از دور کنترل کنید. یا اگر از منزل دور شده اید و به یاد آوردید که در را قفل نکرده اید می تواند از همان دور با گوشی تلفن همراه خود در را قفل کنید.

  • راحتی در ورود و خروج از مکان :

شما دیگر نه نیازی به کلید دارید و نه نیازی به سایر امکانات لازم جهت افزایش امنیت مثل نرده های پشت در. تکنولوژی‌های مختلف مانند اسکن اثرانگشت ،  صفحه کلید دکمه‌ای (فشاری یا لمسی) یا کلید کارتی و سایر موارد کار شما را آسان کرده اند.

  • چندکاربری بودن :

می توانید به افراد دیگری غیر از خودتان هم مجوز ورود و خروج از منزل یا شرکت خود را بدهید. از طریق کد یا اثرانگشت و غیره می توانید این مجوزها را به دیگران هم بدهید.

  • ظاهر زیبا :

زیبایی قل های دیجیتال در زیباتر کردن منزل یا شرکت شما تاثیرگذار است و ممکن است موقع فروش یک امتیاز برای ملک شما محسوب شود.

  • امنیت بیشتر :

کلیدهای قدیمی اگر به سرقت می رفت می توانستند از روی آن کپی کنند و بسازند. یا حتی سارقین ممکن است کلیدهای دیگری داشته باشند که به قفل شما بخورد و در را باز کند. اما قفل دیجیتال فقط با اثرانگشت باز می شود و یا کد. سارق نه اثرانگشت شما را دارد و نه کد شما را می داند.

معایب قفل دیجیتال اصفهان

  • اعتماد به شبکه اینترنت و تلفن :

این قفل ها اغلب به وسیله بلوتوث یا Wi-Fi (وای فای) به همراه شما متصل می شوند. اگر تلفن گم شود یا برق قطع شود نمی توانید در را باز کنید. البته در این صورت هم  دسترسی های دیگر مانند اثر انگشت و رمز یا کارت و حتی کلید مکانیکی مشکل را حل می کنند.

  •  امکان هک شدن دارد :

این قفل ها از یک طرف امنیت را افزایش می دهند و از طرفی در معرض خطر هکرها قرار دارند.  در این صورت نیز راه حل وجود دارد : اگر کاربر غیر مجاز به قفل دسترسی پیدا کند، سیستم به صاحب اصلی یا پلیس اطلاع می دهد. 

  • احتمال نیاز به باتری : 

قفل برقی ممکن است برای کار کردن نیاز به باتری داشته باشد.

  •  قیمت بالاتر از قفل قدیمی :

هزینه قفل ، نصب و تعمیر قفل دیجیتال ممکن است بالاتر از قفل معمولی و سنتی باشد اما ارزش دارد زیرا مزایا و امنیتی که برای شما فراهم می کند قابل مقایسه با قفل قدیمی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *