نصب دزدگیر در اصفهان

نصب انواع دزدگیر در اصفهان

نصب انواع دزدگیر در اصفهان

دزدگیر انواع مختلفی دارد، دزدگیر ماشین ، دزدگیر اماکن و … ما در مقاله نصب دزدگیر در اصفهان در مورد هر کدام مختصری برای شما توضیح می دهیم تا با آن آشنا شوید. همچنین اگر نیاز به نیروی متخصص برای نصب دزدگیر ساختمان یا اتومبیل خود دارید در خدمت شما عزیزان هستیم.

نصب دزدگیر اماکن در اصفهان

برای نصب کردن دزدگیر در ساختمان باید نکاتی را در نظر بگیرید که در لینک فوق آن را توضیح داده ایم. می توانید به لینک مراجعه کرده و اطلاعات ارائه شده در این رابطه را مطالعه فرمایید.

نصب دزدگیر ماشین در اصفهان

نصب دزدگیر خودرو در اصفهان
نصب دزدگیر خودرو در اصفهان

برای نصب دزدگیر اتومبیل باید یکسری اصطلاحات فنی را بدانید تا به مشکل برنخورید. این کار نیازمند داشتن دانش و مهارت لازم می باشد تا به خودروی شما آسیبی وارد نشده و با ایمنی کامل و رعایت اصول و قواعد مربوطه این عملیات انجام بشود. ما ترجیح می دهیم به جای توضیحات زیاد که به احتمال زیاد از حوصله ی شما خارج است که آن ها را مطالعه کنید یک ویدئوی آموزشی کوتاه برای تان قرار دهیم. در ادامه اگر نیاز به نیروهای متخصص داشتید می توانید با ما تماس بگیرید.

ضرورت نصب دزدگیر روی ماشین در اصفهان

در قدیم اکثر خانه ها حیاط داشتند. افراد اتومبیل خود را داخل خانه پارک می کردند و خیالشان تا حد زیادی راحت بود که اتفاقی برای آن نمی افتد. اما به مرور زمان خانه ها آپارتمانی شدند و حیاط نداشتند. به جای آن پارکینگ ها ساخته شدند و هر آپارتمان یک پارکینگ دارد که همه ی ساکنان خودروهای خود را داخل آن پارک می کنند. اما

  • بعضی از خانه ها پارکینگ یا حیاط ندارند.
  • بعضی از کوچه ها ماشین رو نیستند.
  • بعضی از خانواده ها تعداد دو یا بیشتر اتومبیل دارند و به همین دلیل همه ی آن ها را نمی توانند داخل حیاط یا پارکینگ جا بدهند.
  • افراد موقعی که اتومبیل خود را از منزل خارج می کنند ممکن است بخواهند به مدتی طولانی آن را کنار خیابان پارک کنند.
  • بعضی از محله ها امنیت کمتری دارند.
  • بعضی از اتومبیل ها گران قیمت هستند و احتمال ربوده شدن آن ها بیشتر است.

و … ده ها دلیل دیگر وجود دارد که افراد مختلف بخاطر این دلایل راغب به نصب دزدگیر روی اتومبیل خود هستند.

علت نصب دزدگیر ماشین
علت نصب دزدگیر ماشین

مزایای نصب دزدگیر روی اتومبیل در اصفهان

اصفهان شهر بسیار بزرگی است و یکی از کلان شهرهای ایران محسوب می شود. چندین بار میخواستند که این شهر را دوباره به عنوان پایتخت ایران انتخاب کنند اما خوشبختانه مردم این اجازه را ندادند. اما به هر حال این شهر پر رفت و آمد، صنعتی و یکی از مراکز مهم اشتغال یابی در کشور محسوب می شود. مسلما در چنین شهری داشتن یک دزدگیر مطمئن و خوب روی خودروی شما از واجبات می باشد.

داشتن خاطری آسوده برای رسیدگی به سایر امور زندگی

عدم نیاز به کنترل مرتب موقعیت ماشین از پنجره یا هرجای دیگر

امکان پارک کردن خودرو خارج از منزل و پارکینگ

و … از مزایای نصب دزدگیر روی ماشین می باشند.

معایبی هم وجود دارد :

اثر کاذب دزدگیر اتومبیل : با یک مثال توضیح می دهیم. برای مثال تصور میکنیم در محله ی شما گربه زیاد وجود دارد. هربار گربه روی ماشین می پرد صدای دزدگیر بلند می شود. یا دزدگیر به طور حساس تنظیم شده است و هربار خودروی دیگری از کنار آن عبور میکند روشن می شود. در چنین شرایطی ممکن است حتی وقتی واقعا یک دزد به ماشین شما دست بزند گمان کنید گربه ای چیزی بوده است و به آن توجه نکنید. در واقع می توان گفت اینجا دزدگیر مثل چوپان دروغگو می شود و حتی وقتی به راستی گرگ به گله اش حمله می کند کسی حرف او را باور نکرده و فاجعه رخ می دهد.


اختلال در سیستم برق اتومبیل : در بعضی  موارد دزدگیر به درستی روی خودرو نصب نشده است که این مساله می تواند در سیستم برق خودرو باعث ایجاد اشکال فنی شده و جریان برق را با مشکل روبرو کند. این مشکل حتی می تواند در حرکت خوردو اشکال و ایراد به وجود آورد.

به همین دلیل است که توصیه می شود نصب دزدگیر را به یک متخصص در این زمینه بسپارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *